Konsultacje w sprawie programu współpracy Powiatu Zgorzeleckiego z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami w roku 2018

20 wrzesień 2017

Powiat Zgorzelecki zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie prowadzące działalność na terenie Powiatu do konsultacji załączonego projektu uchwały Rady Powiatu Zgorzeleckiego w sprawie programu współpracy Powiatu Zgorzeleckiego z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami w roku 2018.

Propozycje zmian, uwagi oraz opinie dotyczące programu można zgłaszać na załączonym formularzu, za pośrednictwem poczty, na adres starostwa (Zgorzelec, ul. Boh. II AWP 8a) lub pocztą elektroniczną, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź osobiście w Wydziale Komunikacji Społecznej i Współpracy z Mediami (bud. 8a, IIp. pok. 319). Projekt programu współpracy dostępny jest również na urzędowej tablicy ogłoszeń. Konsultacje będą przeprowadzane do dnia 4 października 2017r.

Projekt uchwały oraz formularz propozycji zmian w załączeniu do pobrania.