Zaproszenie do wzięcia udziału w warsztatach w Jeleniej Górze (25-10-2017) w Programie Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020

12 październik 2017

W związku z ogłoszonym naborem (Ogłoszenie o naborze) na projekty regularne w ramach I osi priorytetowej (Wspólne dziedzictwo naturalne i kulturowe) Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020 Wspólny Sekretariat serdecznie zaprasza na dodatkowe warsztaty, podczas których zaprezentowane zostaną informacje oraz praktyczne wskazówki niezbędne do prawidłowego i terminowego przygotowania wniosków o dofinansowanie.

Miejsce i termin spotkania:

25 października 2017 r., Jelenia Góra - Hotel Cieplice, ul. Cervi 11, 58-560 Jelenia Góra - Cieplice - >> Zgłoś udział Termin zgłoszeń upływa w dn. 19 października 2017
Warsztaty skierowane są do polskich instytucji. WS przeprowadzi analogiczne spotkanie dla instytucji z Saksonii.

Uprzejmie informujemy, że warsztaty dotyczą praktycznych aspektów przygotowania wniosku o dofinansowanie. Aby odnieśli Państwo zakładane korzyści z udziału w warsztatach, rekomendujemy wcześniejsze zapoznanie się z podstawowymi informacjami dotyczącymi zasad ubiegania się o dofinansowanie w Programie Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020. Są one przedstawiane podczas spotkań informacyjnych i zawarte w dokumencie programowym (link do dokumentu).

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Jednocześnie w celu zapewnienia optymalnej korzyści ze szkolenia zalecamy, aby wzięły w nim udział osoby, które będą przygotowywały wniosek o dofinansowanie.

Aut. Wspólny Sekretariat- Centrum Projektów Europejskich