Przebudowa drogi w Gozdaninie dobiega końca

24 październik 2017

20 października br. Wicestarosta Mariusz Wieczorek wraz z pracownikami merytorycznymi Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu oraz przedstawicielami wykonawcy, spotkali się na radzie budowy remontowanej obecnie drogi w Gozdaninie. Koszt tej długo oczekiwanej przez mieszkańców, gruntownej naprawy powiatowej drogi o długości 750 mb., wyniesie nieco ponad 1 mln 302 tys. zł.

Jej modernizacja weszła już w fazę końcową i po nałożeniu ostatniej warstwy asfaltu oraz przeprowadzeniu prac końcowych związanych z uporządkowaniem poboczy, droga zostanie całkowicie oddana do użytku.
Odbiór tej powiatowej inwestycji od wykonawcy, przewiduje się już w listopadzie br.