Konkurs "Nasza Wieś-mamy się czym pochwalić" rozstrzygnięty

07 listopad 2017

Wczoraj (6 listopada) o godz. 15.30, komisja rozstrzygnęła VI edycję konkursu „Nasza Wieś – mamy się czym pochwalić”. Wizytowanie sołectw odbywało się zgodnie z harmonogramem. 1-szą wizytę komisja złożyła w Działoszynie 27 sierpnia br., potem kolejno odwiedziła Kunów, Kostrzynę, Ruszów, Mikułowę, Żarki Średnie, Jasną Górę, Stojanów i 11 października, jako ostatnie, Studniska Dolne.

Poziom był wyrównany tak więc nie było łatwo wyłonić zwycięzców. Przedstawiciele sołectw stanęli na wysokości zadania i pokazali to co najlepsze w ich miejscowościach. Wykazali się przy tym niesamowitą pomysłowością i kreatywnością.
Klasyfikacja przedstawia się następująco:
I miejsce – Ruszów
II miejsce– Jasna Góra
III miejsce ex aequo – Studniska Dolne/Działoszyn
Wyróżnienia otrzymały sołectwa:
Mikułowa, Żarki Średnie, Stojanów , Kostrzyna oraz Kunów.Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w dążeniu do osiągania wyznaczonych sobie celów.
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu „Nasza Wieś – mamy się czym pochwalić”.

Sierpień 2018

Harmonogram Imprez Otwartych 2017