Bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Dolnego Śląska

08 listopad 2017

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze zaprasza przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Dolnego Śląska na spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia działalności w ramach mechanizmów pożyczkowych.

Celem spotkania jest prezentacja oferty pożyczek, finansowanych ze środków europejskich, dostępnych na rozwój działalności gospodarczej. Przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego omówią warunki wsparcia i procedurę aplikowania o pożyczki. Zostaną również przedstawione założenia projektu, w ramach którego oferowane są granty na usługi doradcze dla mikro, małych i średnich firm.

Spotkanie w Jeleniej Górze odbędzie się 15 listopada 2017 r. w godzinach 10.00-13.00 w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze (Plac Ratuszowy 32/32a).

Zgłoszenia udziału w spotkaniu w Jeleniej Górze prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu: 75 764 94 66; 75 752 49 42.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy do udziału!

Zgłoszenie udziału w spotkaniu oznacza wyrażenie zgody na używanie i rozpowszechnianie Państwa wizerunku/głosu/wypowiedzi przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich, dla celów działań informacyjno-promocyjnych (m.in. transmisja on-line). Fotografie, filmy lub nagrania wykonane podczas spotkania mogą zostać umieszczone na stronie internetowej oraz wykorzystane w materiałach promocyjnych.

Styczeń 2018

Harmonogram Imprez Otwartych 2017