Grudniowe święta w „Ostoi”

07 grudzień 2017

Z każdym dniem zbliżają się najpiękniejsze Święta – Boże Narodzenie. Zanim jednak nadejdzie ten piękny czas, grudzień przywitał mieszkańców „Ostoi” miłymi niespodziankami.

4 grudnia w Dzień Górnika naszych seniorów odwiedzili specjalni goście – emerytowani górnicy. Strój górnika u wielu mieszkańców przywołuje liczne wspomnienia z czasów młodości i pracy zawodowej. Słodki poczęstunek i miłe rozmowy przy kawie urozmaiciły to przedpołudnie.

Następnie, 6 grudnia u naszych podopiecznych pojawił się kolejny miły gość. Czerwona czapka, czerwony płaszcz i worek pełen upominków – tak, to Święty Mikołaj odwiedził naszych mieszkańców, wywołując na wszystkich twarzach szerokie uśmiechy. Uściskom, śmiechom i radości nie było końca, a każdy senior docenił dobre serce Mikołaja.

Autor: DPS „Ostoja”