Spotkania opłatkowe w Powiecie Zgorzeleckim

22 grudzień 2017

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, wypełniony ciepłą, rodzinną atmosferą oraz spotkaniami w gronie rodzinnym i przyjaciół. To czas refleksji nad tym, co w życiu każdego z nas jest najważniejsze, czas radości, miłości, zrozumienia i nadziei. Pośpiech dnia codziennego zwalnia, ustępując miejsca zadumie, umacnianiu więzów i ocieplaniu wzajemnych relacji.

Do tradycji należy organizowanie przedświątecznych spotkań opłatkowych oraz przygotowanych przez młodzież jasełek przez funkcjonujące na terenie Powiatu Zgorzeleckiego organizacje pozarządowe, placówki edukacyjne i opiekuńcze, służby mundurowe i urzędy administracji publicznej. W spotkaniach tych wzięła udział Starosta Zgorzelecki Urszula Ciupak, Wicestarosta Mariusz Wieczorek, radni Rady Powiatu Zgorzeleckiego oraz samorządowcy z terenu powiatu. Dzieląc się opłatkiem i obdarowując z serca płynącymi życzeniami, wraz z mieszkańcami powiatu cieszyli się podniosłym, świątecznym nastrojem Narodzenia Pańskiego przy stołach zastawionych tradycyjnymi, wigilijnymi potrawami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Styczeń 2018

Harmonogram Imprez Otwartych 2017