Spotkanie opłatkowe w DPS „Ostoja”

27 grudzień 2017

Wieloletnią tradycją DPS „Ostoja” jest przedświąteczne spotkanie opłatkowe Dyrektora DPS z pracownikami. Tegoroczne spotkanie było dla wszystkich wyjątkowe, gdyż oprócz świątecznych życzeń, uśmiechów i przekazywania pozdrowień pomiędzy personelem, najważniejszym wydarzeniem tego dnia była niespodzianka przygotowana dla mieszkańców domu. Na spotkanie zostali zaproszeni seniorzy, którzy aktywnie angażują się w życie DPS „Ostoja”, służą swoją pomocą, pracą i wsparciem dla personelu.

Mieszkańcy w podziękowaniu za swój trud włożony w codzienną pracę na rzecz DPS otrzymali drobne upominki świąteczne. Spotkanie było pełne wzruszeń dla wszystkich. W trakcje jego trwania, mieliśmy również okazję podziękować Pani Bożence, która z nadejściem nowego roku, odchodzi na zasłużoną emeryturę. Jeszcze raz dziękujemy za wieloletnią pracę i serce i ciepło okazywane mieszkańcom DPS-u.

W imieniu Mieszkańców i pracowników DPS „Ostoja” składam serdeczne życzenia świąteczne, niech ten czas będzie pełen zdrowia, rodzinnym spotkań i odpoczynku.

Dyrektor DPS „Ostoja” – Renata Rosiejak

Grudzień 2018