Termin przyjmowania zgłoszeń do V edycji konkursu „Najpiękniejszy żłóbek dla Bożej Dzieciny w Kościołach Powiatu Zgorzeleckiego” został przedłużony

02 styczeń 2018

Decyzją Starosty Zgorzeleckiego Urszuli Ciupak, wydłuża się termin przyjmowania zgłoszeń do V edycji konkursu „Najpiękniejszy żłóbek dla Bożej Dzieciny w Kościołach Powiatu Zgorzeleckiego”, do dnia 4 stycznia 2017r.

Konkurs skierowany jest do wszystkich parafii, funkcjonujących na terenie Powiatu Zgorzeleckiego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie formularza zgłoszeniowego. Dokument należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do budynku Starostwa Powiatowego: Zgorzelec ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 8a, II piętro p. 319.

Formularz w załączeniu do pobrania.

Styczeń 2018

Harmonogram Imprez Otwartych 2017