Świąteczny czas w DPS „Ostoja”

04 styczeń 2018

24 grudnia mieszkańcy, pracownicy i zaproszeni goście spotkali się przy stole wigilijnym. Ksiądz Maciej Wesołowski - Proboszcz Parafii Św. Bonifacego odprawił mszę świętą, złożył życzenia mieszkańcom i pracownikom, życząc wszystkim wesołych i radosnych świąt oraz dużo zdrowia. Pracownicy, podopieczni podzielili się opłatkiem i zasiedli do wigilijnego stołu, pełnego tradycyjnych potraw.

Jak co roku w naszym domu odbyło się również spotkanie sylwestrowe. Wspólnie pożegnaliśmy stary rok, a przywitaliśmy nowy 2018. W tym dniu spędziliśmy czas śpiewając znane i lubiane piosenki, oraz czytając horoskopy. Oby dobre wróżby spełniły się w Nowym Roku.

Autor: DPS „Ostoja”

Grudzień 2018