Koncert Karnawałowy

05 luty 2018

13 lutego o godz. 17:00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się Koncert Karnawałowy tradycyjnie organizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu w ramach projektu Muzyka dla Zgorzelca.W tegorocznej edycji Koncertu Karnawałowego zagrają uczniowie i pedagodzy zgorzeleckiej szkoły muzycznej, a także zaproszeni goście.

Jak zwykle różnorodny będzie repertuar podczas koncertu: od klasyki, po rozrywkę i jazz. Gościnnie wystąpi Orkiestra Reprezentacyjna Polskiej Grupy Energetycznej Górnictwa i Energetyki Konwencjonalnej oddział Elektrownia Turów pod dyrekcją Ryszarda Drużbiaka. Jest to 19- osobowa orkiestra z ambitnym, jazzowym repertuarem i znaczącymi sukcesami na swoim koncie, która niedawno świętowała jubileusz 45-lecia swojego istnienia.

Serdecznie zapraszamy zgorzeleckich melomanów w ten ostatni wieczór karnawału na wspólne muzyczne ostatki.

Autor: D. Adaszewska

Luty 2018