100 rocznica urodzin Pani Kasyldy Walczak

05 luty 2018

W sobotę (3 lutego) Wicestarosta Zgorzelecki Mariusz wieczorek wziął udział w wyjątkowej uroczystości - 100 rocznicy urodzin Pani Kasyldy Walczak.

Wspólne świętowanej tej, jakże pięknej, rocznicy urodzin poprzedziła Msza Święta, w intencji jubilatki, w Kościele Parafialnym w Starym Węglińcu. Następnie, zaproszeni goście udali się do sali bankietowej w Ołoboku, gdzie odbyła się druga część uroczystości.

- Z okazji 100 rocznicy urodzin proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha i błogosławieństwa Bożego na dalsze lata życia. Jest Pani osoba szczególną. Niewielu ludziom dane jest obchodzić tak niezwykły jubileusz. Przez 100 lat, Pani osobiste losy, splatały się z trudną historią naszej Ojczyzny. Te wspomnienia, doświadczenie i mądrość życiowa są wielką wartością i wspólnym dziedzictwem dla nas wszystkich. Szanowna Jubilatko, życzymy dużo sił spokoju oraz wielu pięknych chwil w gronie bliskich sercu osób (…) – powiedział Wicestarosta Zgorzelecki Mariusz Wieczorek.