W Ostoi zawsze świetnie się bawimy…

08 luty 2018

Styczeń dla naszych seniorów to czas zabawy oraz intensywnej pracy. Uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci I Dziadka. Był słodki poczęstunek i kawa. Odwiedziła nas młodzież z Powiatowego Ośrodka Wsparcia, życząc naszym Babciom i Dziadkom wszystkiego co najlepsze.

Wielką niespodzianką dla nas było spotkanie z koszykarzami z PGE Turów. Sportowcy sprawili naszym podopiecznym ogromną radość. Seniorzy dostali prezenty, przepiękne kubki , kawę i ciasto. Zostaliśmy także zaproszeni na mecz. Młodzieńcy zapowiedzieli , że nie jest to pierwsza i ostania wizyta, będą nas odwiedzać częściej.

Oprócz zabawy pilnie pracowaliśmy, m.in., przygotowaliśmy stokrotki z papieru. Pomagała nam w tym młodzież z Gimnazjum nr 2 w Zgorzelcu. Uczniowie byli zachwyceni pracą z seniorami, od których mogli się wiele nauczyć.

Autor: DPS Ostoja

Luty 2018