Pies przyjacielem seniora z „Ostoi”

12 luty 2018

Od wieków wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Pamiętając o tym nasi seniorzy oraz pracownicy przygotowali niespodziankę dla zwierząt ze Schroniska w Dłużynie Górnej.

Ofiarowaliśmy czworonogom karmę oraz ciepłe koce. Mieszkańcy dowiedzieli się dużo szczegółów o psiej doli. Seniorzy byli bardzo poruszeni ich losem.

Zostaliśmy zaproszeni przez pracowników schroniska na kolejną wizytę, zapewne odwiedzimy zwierzęta wiosną, będziemy wtedy mogli iść z nimi na spacer.

W podziękowaniu za dobre serce otrzymaliśmy dyplom, który będzie umieszczony na honorowym miejscu w naszym domu.

Autor: DPS „Ostoja”

Kwiecień 2018