Ostojowe Ostatki!

13 luty 2018

Karnawał to czas zabawy, uśmiechu, tańca i kolorów. Tak też było w ostatni piątek w DPS „Ostoja”. Barwne stroje, biesiadna i taneczna muzyka Pana Zdzisława Szpaka wywoływały uśmiechy i radość na twarzach mieszkańców, pracowników DPS, jak i zaproszonych gości: uczestników Powiatowego Ośrodka Wsparcia, wolontariuszy, darczyńców oraz partnerów projektowych.

Oprócz tańca, ciekawych konkursów, licznych rozmów i wymiany doświadczeń wiele przyjemności sprawiły suto nakryte, tradycyjnymi polskimi, daniami stoły, których przygotowanie było możliwe dzięki hojności osób wspierających działania terapeutyczno-oświatowe domu.

Zabawa w DPS Ostoja była zwieńczeniem tegorocznego karnawału. Kilka dni wcześniej w gronie seniorów z siedmiu zaprzyjaźnionych domów pomocy społecznej z naszego regionu mieszkańcy Ostoi bawili się w Siedlęcinie, dzięki uprzejmości DPS-u w Nielestnie.

Autor: DPS „Ostoja”

Lipiec 2018