Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej przez Klub Sportowy „COSMOS” w Radzimowie, w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

21 maj 2018

W dniu 14 maja 2018 r. do Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego wpłynęła oferta złożona przez Klub Sportowy „COSMOS” w Radzimowie, na realizację zadania publicznego pn. „Organizacja turnieju piłki nożnej oraz zakup sprzętu sportowego dla dzieci w  wieku 3-13 lat”.

 

Informujemy, że zgodnie z art.19a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.
Uwagi można zgłaszać pisemnie w godzinach pracy Urzędu w Wydziale Komunikacji Społecznej i Współpracy z Mediami, drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz listownie na adres – Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu ul. Boh. II Armii WP 8a, do dnia 28 maja 2018 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).