Dni Pieńska 2018

11 czerwiec 2018

W sobotę (9 czerwca 2018) zostały zainaugurowane Dni Pieńska. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Urszula Ciupak Starosta Zgorzelecki oraz Mariusz Wieczorek Wicestarosta Zgorzelecki. Przybyłych powitał gospodarz miasta Jan Magda Burmistrz Miasta i Gminy Pieńsk.

Dwudniową imprezę uświetniły występy zespołów muzycznych. Gwiazdami występującymi na scenie była Anna Jurksztowicz, która zaśpiewała przy akompaniamencie Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów oraz zespół disco polo „Fanatic”. Dla wielbicieli muzyki ludowej zaśpiewały zespoły „Żarki” i „Lasowianie”. Mogliśmy też zobaczyć zespół „Mythos”, „Bazalt”, i „Luz”. Imprezie towarzyszyły liczne konkursy oraz atrakcje dla dorosłych i dzieci.

W związku z tym, iż szanujemy Państwa prawo do prywatności informujemy, że w przypadku braku akceptacji na publikację, na stronie www.powiatzgorzelecki.pl Państwa wizerunku w związku z uroczystościami/wydarzeniami, prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych, poprzez:
nr telefonu: 603 154 875
adres do korespondencji: