Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś zabrzmiał ostatni dzwonek w roku szkolnym 2017/2018

22 czerwiec 2018

W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany - głównie przez uczniów – dzień, czyli zakończenie roku szkolnego! Uroczyste apele, odbiór świadectw oraz nagród za rozmaite osiągnięcia i… można rozpocząć upragnione wakacje.

Starosta Zgorzelecki Urszula Ciupak wzięła udział w uroczystym apelu, w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu. Wicestarosta Zgorzelecki Mariusz Wieczorek reprezentował Zarząd Powiatu w akademii zorganizowanej w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu, Sekretarz Powiatu Monika Galasiak odwiedziła Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu, Skarbnik Powiatu Jolanta Mały złożyła wizytę młodzieży i pracownikom z Zespołu Szkół Zawodowych w Bogatyni, natomiast Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Bogusława Witkowska gościła w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Bogatyni.

Kulminacyjnym punktem każdej ze szkolnych uroczystości było wręczenie świadectw i nagród tym z uczniów, którzy pochwalić się mogą szczególnymi osiągnięciami w nauce oraz godnym reprezentowaniem swoich macierzystych placówek w rozmaitych konkursach, olimpiadach czy zawodach sportowych.

Przedstawiciele organu prowadzącego dla publicznych szkół ponadpodstawowych, w swoich wystąpieniach podziękowali gronu pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom administracyjnym za ich całoroczny trud włożony w kształcenie i wychowanie młodych mieszkańców powiatu, młodzieży natomiast za sumienną i konsekwentną postawę, której efektem są wyniki osiągnięte w nauce.

 

 


W związku z tym, iż szanujemy Państwa prawo do prywatności informujemy, że w przypadku braku akceptacji na publikację, na stronie www.powiatzgorzelecki.pl Państwa wizerunku w związku z uroczystościami/wydarzeniami, prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych, poprzez:
nr telefonu: 603 154 875
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
adres do korespondencji:
Inspektor Ochrony Danych
ul. Boh. II AWP 8a
59-900 Zgorzelec

Polecamy
Kalendarium
Czerwiec 2019
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Wyszukiwarka

Poznaj warunki życia i pracy w Unii Europejskiej

eures

WKU Bolesławiec


WKU w Bolesławcu

Gminy w powiecie
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknieMiasto i Gmina Bogatynia
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto Zgorzelec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto i Gmina Pieńsk
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina Sulików
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto Zawidów
  • HERG GMINY ZGORZELEC
    Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina Zgorzelec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina i Miasto Węgliniec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Powiat zgorzelecki