XXI Impreza na Orientację PTSM Zgorzelec

03 październik 2018

XXI Impreza na Orientację PTSM Zgorzelec odbyła się 29.09.2018 r. w Łagowie i była VIII rundą Pucharu Dolnego Śląska w Marszach na Orientację 2018. Bazą tegorocznej edycji imprezy zostało boisko klubu Iskra Łagów, a terenem zawodów las w Łagowie.

W zawodach wystartowało łącznie 128 zawodników w kategoriach: TS (seniorzy), TJ (juniorzy), TM (młodzież), TD (dzieci) i TP (początkujący).

Wyniki:
w kategorii TD wygrał zespół reprezentujący klub MKKT Tramp Bogatynia -Natalia Urban i Natalia Olejarz.
w kategorii TM wygrał zespół reprezentujący Bolków : Izabela Daszkiewicz i Zuzanna Madurska
w kategorii TJ wygrał zespół reprezentujący Lwówek Śl. - Laura Mól i Anna Gniado
w kategorii TS wygrały ex aequo 3 zespoły z Siedlęcina – Marek Wąsowski , Janusz i Krzysztof Desput, Małgorzata i Marcin Desput.

Zgodnie z regulaminem obowiązywała również klasyfikacja klubowa (suma punktów do Pucharu Dolnego Śląska w MnO zdobytych przez wszystkich startujących zawodników danego klubu). W klasyfikacji tej zwyciężył InO-TOP PTSM Zgorzelec (279 pkt), II m-ce KTK "Łapiguz" Siedlęcin (165 pkt.), III m-ce MKKT "Tramp" Bogatynia (158 pkt.)

ORGANIZATOR: Oddział Międzyszkolny PTSM w Zgorzelcu
IMPREZA DOFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW: Powiatu Zgorzeleckiego, Gminy Miejskiej Zgorzelec, Gminy Zgorzelec
ZESPÓŁ ORGANIZATORÓW:
Kierownik Zawodów: Urszula Białach
Sędzia Główny: Wojciech Mikołajczyk
Z-ca Kierownika zawodów: Tadeusz Prawelski
Budowa tras: Wojciech Mikołajczyk, Mateusz Waszkiewicz
Sędziowanie: Wojciech Mikołajczyk , Adam Rodziewicz, Mateusz Waszkiewicz, Jacek Warchoł, Karolina Rachańska.

Autor: Oddział Międzyszkolny PTSM w Zgorzelcu

Zdjęcia: K.Rachańska