Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podwójne święto u „Śniadeckich”.

04 październik 2018

Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu miało wczoraj podwójną okazję do świętowania: ślubowanie pierwszoklasistów i uroczyste otwarcie boiska w ramach „Budżetu uczniowskiego”.


3 października na zaproszenie Doroty Chitruń Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w uroczystości szkolnej wzięli udział Urszula Ciupak Starosta Zgorzelecki i Mariusz Wieczorek wicestarosta. Okazją do świętowania było pasowanie uczniów klas I-szych oraz otwarcie boiska szkolnego wykonanego w ramach projektu, który zwyciężył w konkursie „Budżet uczniowski”.
Wśród zaproszonych gości byli również Bogusława Witkowska Dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu, Agnieszka Skonieczka Dyrektor Wydziału Inwestycji i Drogownictwa, ksiądz Dziekan Maciej Wesołowski, Mirosław Sadowski wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego, Sylwia Hećman przewodnicząca Rady Rodziców i rodzice uczniów.
Po okolicznościowych przemówieniach przedstawiciele klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, po czym ślubowanie złożyły wszystkie „pierwszaki”.
Uczniowie starszych klas przygotowali krótką przedstawienie, które w zabawny sposób pokazało szkolne życie, radości i dylematy ucznia.
Przekazania boiska wielofunkcyjnego dokonano po akademii. Wstęgę uroczyście przecięli zaproszeni goście. Nam pozostaje życzyć zrealizowania wielu pomysłów, z których będą korzystać kolejne roczniki młodzieży.

 

W związku z tym, iż szanujemy Państwa prawo do prywatności informujemy, że w przypadku braku akceptacji na publikację, na stronie www.powiatzgorzelecki.pl Państwa wizerunku w związku z uroczystościami/wydarzeniami, prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych, poprzez:
nr telefonu: 603 154 875
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
adres do korespondencji:
Inspektor Ochrony Danych
ul. Boh. II AWP 8a
59-900 Zgorzelec

Polecamy
Kalendarium
Czerwiec 2019
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Wyszukiwarka

Poznaj warunki życia i pracy w Unii Europejskiej

eures

WKU Bolesławiec


WKU w Bolesławcu

Gminy w powiecie
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknieMiasto i Gmina Bogatynia
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto Zgorzelec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto i Gmina Pieńsk
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina Sulików
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto Zawidów
  • HERG GMINY ZGORZELEC
    Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina Zgorzelec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina i Miasto Węgliniec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Powiat zgorzelecki