Nabór dla projektów regularnych w ramach I osi – „Wspólne dziedzictwo naturalne i kulturowe”

09 październik 2018

Wspólny Sekretariat Programu Współpracy INTERREG PL-SN 2014-2020 z/s we Wrocławiu 1 października 2018 r. rozpoczął nabór dla projektów regularnych w ramach I osi – „Wspólne dziedzictwo naturalne i kulturowe”. Wnioski można składać do 30 listopada 2018 r. do godz. 16:15. Środki z Europejskiego Funduszu Regionalnego przeznaczone do dyspozycji wnioskodawców tego naboru to kwota 6,3 mln* EUR!

Rodzaj projektów podlegających dofinansowaniu to działania na rzecz ochrony przyrody, zachowania i ochrony dziedzictwa kulturowego oraz działania na rzecz rozwoju dziedzictwa kulturalnego i naturalnego. Preferowane będą projekty, w przypadku których proporcja nakładów budżetu do generowanej liczby wskaźników programowych będzie korzystniejsza, a ich czas wdrażania nie będzie dłuższy niż 24 miesiące.

Szczegółowe warunki naboru oraz pomocne dokumenty i link do generatora wniosków dostępne są na stronie internetowej programu: www.plsn.eu, w zakładce „Ogłoszenia o naborze” .

Jednocześnie Komitet Monitorujący uchwalił uzupełnienie planu naborów na 2018 r., przewidując kolejny nabór na projekty w ramach IV osi priorytetowej – „Współpraca partnerska i potencjał instytucjonalny” od 15 października 2018 r. do 30 listopada 2018 r. Zaktualizowany plan naborów znajdą Państwo tutaj.

Autor: K. Patrzałek

Grudzień 2018