„Podwójne święto w POW”

11 październik 2018

W dniu 10.10.2018 Uczestnicy wraz z personelem Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Zgorzelcu obchodzili podwójne święto tj. Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego oraz 12- lecie działalności POW.

W tym roku już po raz szesnasty mieszkańcy ponad 100 krajów , jak również i my- solidaryzowało się z osobami chorymi psychicznie podczas Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Głównym przesłaniem tegorocznej kampanii, odbywającej się 10 października, jest zwrócenie uwagi na globalny wymiar zdrowia psychicznego. Zintegrowane działania realizowane we wszystkich krajach powinny skupiać się na podnoszeniu efektywności leczenia, poprawie dostępu do opieki zdrowotnej i redukowaniu piętna wokół dolegliwości psychicznych.

Z tej okazji , by uczcić działalność 12- lecia Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Zgorzelcu na Uczestników Naszego Ośrodka czekał przepyszny tort z 12 urodzinowymi świeczkami. Przypomnieliśmy sobie jak to było 12 lat temu, a jak jest dzisiaj.

Wszystkiego najlepszego dla Nas wszystkich na kolejne lata!!!!

Autor: POW w Zgorzelcu