Warsztaty perkusyjne

29 październik 2018

24 października w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu odbyły się warsztaty perkusyjne prowadzone przez pana Michała Malińskiego.

Warsztaty zgromadziły i młodszych, i starszych uczniów, perkusistów i nie tylko… W drugiej części odbyło się szkolenie z ćwiczeniami w zakresie improwizacji zespołowej. Warsztaty prowadzone były przez trzech wykładowców i świetnych muzyków: Łukasza Bzowskiego, Jakuba Olejnika i Michała Malińskiego. To była środa pod znakiem perkusji i zespołowego muzykowania.

Zwieńczeniem warsztatów był wieczorny koncert w Miejskim Domu Kultury pt. Chopin in Jazz w wykonaniu Łukasz Bzowski Trio. Uczniowie mieli okazję obserwować swoich mistrzów w akcji...

Autor: D. Adaszewska