Ostatnia sesja rady w dotychczasowym składzie za nami

31 październik 2018

26 października br. odbyła się ostatnia sesja Rady Powiatu Zgorzeleckiego kadencji 2014-2018. Ostatnie obrady rad stanowią doskonałą okazję do podsumowania działalności organów uchwałodawczych samorządów oraz złożenia podziękowań za 4-letnią, wytężoną pracę radnym.

Podczas sesji Rady Powiatu Zgorzeleckiego, słowa uznania oraz podziękowanie za pracę przedstawicielom mieszkańców w radzie złożył jej przewodniczący, Stanisław Żuk. W jego wystąpieniu nie zabrakło również słów uznania za wysiłek włożony w funkcjonowanie samorządu powiatowego, skierowanych do pracowników Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu oraz jednostek podległych.

Do podziękowań za całokształt działań, których kierunek wskazywała Rada Powiatu a wykonywał organ wykonawczy z pomocą pracowników samorządu powiatowego, dołączyła również Starosta Zgorzelecki Urszula Ciupak.