Wspólne Śpiewanie Pieśni Patriotycznych

05 listopad 2018

11 listopada o godz. 16.00 w Centrum Sportowo- Rekreacyjnym przy ul. Maratońskiej odbędzie się tradycyjne Wspólne Śpiewanie Pieśni Patriotycznych. Z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości koncert będzie miał szczególny charakter i oprawę: zaśpiewa Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu z towarzyszeniem Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów im. Tadeusza Grudzińskiego pod dyrekcją Dominika Lewickiego.

Chór przygotowała Małgorzata Duda. Koncert poprowadzi Dorota Adaszewska. Aranżacje pieśni patriotycznych przygotowali Joanna i Dominik Lewiccy.

Jak co roku, formuła koncertu zakłada aktywny udział publiczności, która razem z muzykami śpiewa i współtworzy tę uroczystość. Serdecznie zapraszamy do Wspólnego Śpiewania Pieśni Patriotycznych. Śpiewajmy razem!

Współorganizatorami imprezy są razem: Starosta Zgorzelecki, Burmistrz Miasta Zgorzelca, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury i Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Autor: D.Adaszewska