Spotkanie pokoleń w Mikułowej

30 listopad 2018

„Spotkanie pokoleń” – pod takim tytułem w sobotę (24 listopada br.) odbyło się, spotkanie mieszkańców Mikułowej wraz z zaproszonymi gośćmi, wśród których był Starosta Powiatu Zgorzeleckiego Artur Bieliński.

Impreza połączona była z uroczystym otwarciem świetlicy po gruntownym remoncie. Przecięcia wstęgi dokonali Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński, ksiądz Dziekan Janusz Kankiewicz, starosta Artur Bieliński oraz przedstawiciele różnych pokoleń Mikułowej. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Wiejskie „Wspólnie w przyszłość” z Prezesem stowarzyszenia Anną Marczyk. Biesiadowanie przy stołach zastawionych staropolskimi smakołykami umilała „Kapela Pogranicze” ze Studnisk Dolnych.

Grudzień 2018