Międzynarodowy Dzień Niewidomych "Biała Laska"

30 listopad 2018

W poniedziałek (26 listopada) w Klubie Seniora w Zgorzelcu odbyło się spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Niewidomych „Biała Laska”. Podczas uroczystości zorganizowanej przez Polski Związek Niewidomych Koło w Zgorzelcu, Powiat Zgorzelecki reprezentowała Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Bogusława Witkowska.

Dyrektor Bogusława Witkowska w imieniu Starosty Artura Bielińskiego, złożyła serdeczne życzenia wszystkim członkom Koła oraz wręczyła list gratulacyjny na ręcę prezes Koła Katarzyny Skuzy.
Spotkanie uświetniła część artystyczna przygotowana i wykonana przez członków stowarzyszenia.

Czerwiec 2019