Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Starosta Powiatu Zgorzeleckiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w pracach komisji konkursowej w roku 2019r.

06 grudzień 2018

Zaproszenie do zgłaszania przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu zgorzeleckiego, zainteresowanych udziałem w pracach komisji konkursowej.

Zgodnie z zapisem § 6 pkt 4 Programu Współpracy Powiatu Zgorzeleckiego z Organizacjami Pozarządowymi, mamy obowiązek tworzenia i aktualizowania listy przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w pracach komisji opiniującej oferty realizacji zadań publicznych w ramach otwartych konkursów ofert. W związku z powyższym zapraszamy do zgłaszania chętnych, którzy będą mogli uczestniczyć w pracach komisji konkursowej. W ramach konkretnego konkursu przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji wybiera Zarząd z listy przedstawicieli.
Kandydaci na członków komisji konkursowej winni spełniać wymagania:
• Reprezentować organizację pozarządową wymienioną w art. 3 ust. 2, 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r., poz. 450 ze zm.).
• Posiadać wiedzę z zakresu działalności organizacji pozarządowych
Przypominamy, że na podstawie art. 15 ust. 2d ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z prac komisji konkursowej wyłączone zostaną osoby wskazane przez organizacje pozarządowe, biorące udział w konkursie.
Udział w pracach komisji konkursowych odbywa się nieodpłatnie.
Zgłoszenia, do 31 grudnia 2018 r., mogą być wysyłane mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dostarczane pocztą lub osobiście do Biura Obsługi Interesanta Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu, ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 8a. W treści zgłoszenia proszę podać nazwę organizacji pozarządowej rekomendującej swojego przedstawiciela do prac w komisjach, jego imię i nazwisko, funkcję pełnioną w organizacji oraz numer telefonu kontaktowego. Zgłoszenie powinna podpisać osoba lub osoby uprawnione do reprezentowania.