Spotkania opłatkowe ciąg dalszy

20 grudzień 2018

Miniony tydzień, pełen był zarówno jak poprzedni, tradycyjnych spotkań opłatkowych, w których uczestniczyli przedstawiciele władz Powiatu Zgorzeleckiego.

Odwiedzili m.in. Komendę Powiatową Policji, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Powiatowy Ośrodek Wsparcia, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Życzliwych w Zgorzelcu.
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas ciepła, radości i nadziei, budowania tego, co najważniejsze, życzliwości, bliskości, szacunku, kiedy możemy poświecić się zadumie i podsumowaniu tego co było oraz tego co przed nami. Dzięki spotkaniom opłatkowym mogliśmy poczuć ten wyjątkowy nastrój, który udziela się nam wszystkim.

Marzec 2019