Dagmara Pyć nowym Skarbnikiem Powiatu Zgorzeleckiego

31 styczeń 2019

Image00002skarbnikRada Powiatu Zgorzeleckiego podczas V Sesji podjęła uchwałę w sprawie odwołania Jolanty Mały i powołania Dagmary Pyć na Skarbnika Powiatu Zgorzeleckiego.

Dagmara Pyć jest magistrem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Administracja. Ponadto ukończyła studia podyplomowe na kierunkach: Egzekucja administracyjna, Finanse samorządu terytorialnego oraz Rachunkowość budżetowa.

Swoje bogate doświadczenie zawodowe w samorządzie terytorialnym zdobywała nieprzerwanie od 14 października 2010 roku w Wydziale Budżetu i Finansów Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu jako: stażysta, pracownik drugiego stopnia, młodszy referent, referent, podinspektor, kierownik referatu planowania i sprawozdawczości budżetowej oraz zastępca Dyrektora Wydziału.

Uchwała o powołaniu Dagmary Pyć na Skarbnika Powiatu Zgorzeleckiego została przyjęta 14. głosami za, przy 2. głosach wstrzymujących się.

Kwiecień 2019