Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku rozstrzygnięty.

01 luty 2019

Zarząd Powiatu Zgorzeleckiego rozstrzygnął otwart konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku.

W załączeniu do pobrania uchwała nr 28/2019 Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego z dnia 31 stycznia 2019 r. Jednocześnie przypominamy, że organizację, które otrzymały dotację w kwotach niższych niż wnioskowane, zobowiązane są do złożenia aktualizacji kosztorysu i/lub harmonogramu zgodnie z regulaminem do dnia 15  lutego br. Formularze niezbędne do złożenia aktualizacji w załączeniu.

Kwiecień 2019