Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUP ogłasza nabór wniosków w 2019 roku

04 luty 2019

powiatowy urzad pracyPowiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu ogłasza nabór wniosków na: organizację stażu, refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy oraz organizację zatrudnienia subsydiowanego.

Organizacja stażu:

Pracodawcy zainteresowani zorganizowaniem miejsc odbywania stażu dla osób bezrobotnych zaprasza się do składania wniosków w terminie od 01 lutego 2019 r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu przy ul. Pułaskiego 14.
Wnioski będą przyjmowane do wyczerpania środków przeznaczonych na realizację staży. W sytuacji wykorzystania środków opublikowany zostanie stosowny komunikat. Zaplanowana jest organizacja staży trwających do 6 miesięcy, przy czym okres stażu będzie uzależniony m.in. od źródła finansowania stażu.

Więcej szczegółowych informacji tutaj [klik-klik]

Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy:

Środki, którymi dysponuje tut. Urząd będą mogły być przeznaczone na udzielenia wsparcia w formie refundacji kosztów wyposażenia w kwocie wynoszącej średnio 18 000,00 zł. na jedno stanowisko pracy. Refundacje finansowane będą ze środków Funduszu Pracy przyznanych dla powiatu na podstawie algorytmu podziału środków tego funduszu.

Więcej szczegółowych informacji tutaj [klik-klik]

Organizacja zatrudnienia subsydiowanego:

Nabór wniosków w sprawie organizacji subsydiowanego zatrudnienia w 2019 roku odbywa się w ramach: prac interwencyjnych; refundacji koszów poniesionych na składki na ubezpieczenie społeczne za skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia, którzy podejmują zatrudnienie po raz pierwszy; dofinansowania wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50 rok życia.

Szczegółowe informacje na temat organizacji subsydiowanego zatrudnienia można uzyskać w Urzędzie  w pokoju nr 114 (telefon – 75 77 70 500, wew. 114 lub 75 77 70 534) w godzinach od 8.00 do 14.00. Ogólne zasady udzielania wsparcia oraz aktualne formularze wniosków wraz z kompletem załączników dostępne są na stronie internetowej urzędu: zgorzelec.praca.gov.pl  w zakładce „Dla pracodawców i przedsiębiorców - Wsparcie tworzenia miejsc pracy”.

Polecamy
Kalendarium
Kwiecień 2019
N P W Ś C Pt S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Wyszukiwarka

Poznaj warunki życia i pracy w Unii Europejskiej

eures

WKU Bolesławiec


WKU w Bolesławcu

Gminy w powiecie
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknieMiasto i Gmina Bogatynia
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto Zgorzelec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto i Gmina Pieńsk
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina Sulików
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto Zawidów
  • HERG GMINY ZGORZELEC
    Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina Zgorzelec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina i Miasto Węgliniec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Powiat zgorzelecki