Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu

05 luty 2019

5We wtorek w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu odbyła się odprawa roczna podsumowująca stan bezpieczeństwa na podległym terenie oraz efekty pracy funkcjonariuszy w minionym roku. Określono również priorytety działań policjantów na bieżący rok. W odprawie uczestniczył Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński.

 

Wczoraj o godzinie 12:00 w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu odbyła się odprawa służbowa podsumowująca ostatni rok pracy zgorzeleckich funkcjonariuszy z udziałem I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektora Piotra Leciejewskiego, kadry kierowniczej zgorzeleckiej komendy, pracowników Policji oraz przedstawicieli samorządów i instytucji współpracujących z Policją.

Spotkanie rozpoczął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu mł. insp. Adam Łachacz, który przywitał wszystkich uczestników spotkania.

W dalszej części spotkania Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu kom. Antoni Owsiak, omówił wyniki pracy pionu kryminalnego oraz najważniejsze realizacje. Następnie mł. insp. Adam Łachacz Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu przedstawił efekty pracy funkcjonariuszy pionu prewencji oraz omówił sytuacje kadrową i główne kierunki policyjnych działań na bieżący rok. Podziękował policjantom i pracownikom Policji za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę i pracę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Przedstawicielom samorządu podziękował za pomoc i wsparcie jednostek policji powiatu zgorzeleckiego oraz podziękował za dotychczasową owocną współpracę z instytucjami współpracującymi z Policją.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele samorządu w osobach Pana Artura Bielińskiego Starosty Zgorzeleckiego, Pana Piotra Konwińskiego Zastępcy Burmistrza ds Inwestycji, Sekretarz Gminy Zgorzelec Pani Anna Demuth-Majda, Prezes Sądu Rejonowego w Zgorzelcu Pani Dominika Gotthard, a także Zastępca Prokuratora Rejonowego Pan Paweł Podhajski.

Odprawę podsumował I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Piotr Leciejewski, który odniósł się do zagadnień omawianych w trakcie odprawy, podziękował instytucjom i władzom samorządowym za dobrą współpracę z Policją, a policjantom za osiągnięte wyniki i trud wkładany w realizację zadań. Nakreślił również kierunki działania na obecny rok zaznaczając przy tym rolę policjantów pełniących służbę w terenie oraz ich wpływ na bezpieczeństwo i ocenę społeczeństwa.

Żródło: podkom. Agnieszka Goguł

Polecamy
Kalendarium
Kwiecień 2019
N P W Ś C Pt S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Wyszukiwarka

Poznaj warunki życia i pracy w Unii Europejskiej

eures

WKU Bolesławiec


WKU w Bolesławcu

Gminy w powiecie
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknieMiasto i Gmina Bogatynia
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto Zgorzelec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto i Gmina Pieńsk
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina Sulików
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto Zawidów
  • HERG GMINY ZGORZELEC
    Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina Zgorzelec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina i Miasto Węgliniec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Powiat zgorzelecki