Konkurs „Powiat Zgorzelecki w obiektywie - etap ZIMA”

06 luty 2019

Image konkurs powiat zgorzelecki w obiektywieChcąc rozbudzić zainteresowanie przyrodą, kulturą, tradycją i zabytkami regionu wśród turystów oraz mieszkańców powiatu zgorzeleckiego, Starosta Zgorzelecki ogłasza konkurs fotograficzny „Powiat Zgorzelecki w obiektywie - etap ZIMA”.

Niepowtarzalne położenie powiatu zgorzeleckiego stanowi o jego szczególnych walorach przejawiających się w doskonałych warunkach dla turystyki, wypoczynku i współpracy gospodarczej. Atutami regionu są malownicze krajobrazy, liczne zabytki architektoniczne oraz wyjątkowe historyczne miejsca w postaci m.in Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu, Krainy Domów Przysłupowych, Rynku w Sulikowie, Przedmieścia Nyskiego, czy Kościoła pw. św. Józefa Robotnika w Zawidowie.

Celem konkursu jest popularyzacja walorów powiatu zgorzeleckiego w mediach społecznościowych oraz materiałach promocyjnych, a także rozbudzenie zainteresowania przyrodą, kulturą, tradycją i zabytkami regionu.

Konkurs adresowany jest do wszystkich osób zainteresowanych fotografią, nie tylko mieszkańców powiatu zgorzeleckiego. Swój udział można zgłaszać od 6 lutego do 4 marca br. poprzez przesłanie maksymalnie 10 zdjęć na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dla autorów trzech najlepszych prac, którzy zostaną wyłonieni przez Komisję konkursową, przygotowano atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe warunki konkursu oraz zasady zgłaszania prac są dostępne w załączonym poniżej regulaminie.

Luty 2019