36. Turniej Małych Form Satyrycznych już 6 kwietnia!

20 marzec 2019

Image1logo turniej satyrycznyJuż 6 kwietnia w Bogatyńskim Ośrodku Kultury odbędzie się 36. Turniej Małych Form Satyrycznych! W programie m.in. występy finalistów turnieju oraz zaproszonych gości. Koncert poprowadzi Artur Andrus. Bilety dostępne w cenie 30 zł.

Turniej Małych Form Satyrycznych jest coroczną ogólnopolską imprezą, organizowaną w trzech oddzielnych konkursach na:
• autorskie, niepublikowane wcześniej teksty satyryczne,
• sceniczną prezentację własnych utworów satyrycznych,
• Pojedynek Gości o Nagrodę Publiczności

Dla zwycięzców poszczególnych kategorii czekają atrakcyjne nagrody: za tytuł Księcia Łgarzy nagroda pieniężna w wysokości 3000 zł oraz statuetka” Złotego Kosy”, za tytuł Króla Łgarzy - 5000 zł i statuetka Kozła, a dla wybrańca bogatyńskiej publiczności - 5000 zł i statuetka Szczupłego Andrzeja.

Celem Turnieju jest promowanie autorów tekstów satyrycznych i wykonawców estradowych (satyryków). Producentem koncertu jest Stowarzyszenie Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni.

Bilety w cenie 30 zł są dostępne w kasie Bogatyńskiego Ośrodka Kultury (Pt.-Wt. w godz.15.00-20.00) oraz w sekretariacie (Pon.-Wt., w godz. 8.00-14.00).

Partnerem 36.Turnieju Małych Form Satyrycznych jest Powiat Zgorzelecki.

Image1plakat turniej satyryczny

Czerwiec 2019