Polsko-Niemieckie Posiedzenie Grupy Kierowniczej projektu RegionalManagement

21 marzec 2019

Image1regional management20 marca. w Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu spotkali się przedstawiciele wszystkich instytucji partnerskich uczestniczących w projekcie RegionalManagement.

Posiedzenie było okazją do zaprezentowania dotychczasowych wyników współpracy między polskimi i saksońskimi szkołami oraz partnerami projektu, w trakcie którego poruszone zostały także kwestie dotyczące wspólnych celów i realizacji zaplanowanych działań projektowych.

Spotkanie, w którym wzięła udział m.in. Bogusława Witkowska - Dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu, uświetnił muzyczny występ uczniów zgorzeleckiego LO im. Braci Śniadeckich.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020

Image11regional management Image4regional management

Image5regional management Image7regional management