Znamy finalistów 36. Turnieju Małych Form Satyrycznych

28 marzec 2019

Image1plakat turniej satyryczny kopiaKomisja Kwalifikacyjna zaprosiła Kabaret Kwiatkowski i Bank z Krakowa, Martę Kubicką z Warszawy, Bartosza Gajdę z Pszczyny oraz Szymona Łątkowskiego z Mroczy do finału tegorocznego 36. Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni. Finał poprowadzi doskonale znany Artur Andrus.

Turniej Małych Form Satyrycznych jest coroczną ogólnopolską imprezą, organizowaną w trzech oddzielnych konkursach na:
• autorskie, niepublikowane wcześniej teksty satyryczne,
• sceniczną prezentację własnych utworów satyrycznych,
• Pojedynek Gości o Nagrodę Publiczności

Bilety w cenie 30 zł są dostępne w kasie Bogatyńskiego Ośrodka Kultury (Pt.-Wt. w godz.15.00-20.00) oraz w sekretariacie (Pon.-Wt., w godz. 8.00-14.00).

Partnerem 36.Turnieju Małych Form Satyrycznych jest Powiat Zgorzelecki.

Image1plakat turniej satyryczny

Czerwiec 2019