„Rodzina Plus” - kolejne szkolenie za nami

17 maj 2019

DSC 0614W ubiegły wtorek w sali terapeutycznej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie odbyło się zakończenie szkolenia kandydatów na opiekunów zastępczych „Rodzina Plus”.

To już 41. edycja szkolenia kandydatów na opiekunów zastępczych. Trzecia grupa szkoleniowa, prowadzona programem „Rodzina Plus” składała się z 17 uczestników.

Gratulacje oraz słowa uznania w stronę rodzin skierował Ireneusz Owsik - Etatowy Członek Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego, który w swoim wystąpieniu podkreślił, jak ważną grupą w naszym społeczeństwie są rodziny zastępcze.

Uczestnicy szkolenia zaopiekowali się łącznie trzynaściorgiem dzieci.

DSC 0629 DSC 0638

Czerwiec 2019