Górnik szkołą mistrzów !

10 kwiecień 2013

7 kwietnia 2013 roku odbyły się  Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego w Poznaniu, których organizatorem była Ogólnopolska Komisja Fryzjersko – Kosmetyczna Związku Rzemiosła Polskiego oraz Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu, a współorganizatorem Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Bogatynię reprezentowało dziewięć uczennic z Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Barbary w Bogatyni – technikum usług fryzjerskich.  Zadaniem uczestniczek było w wyznaczonym czasie uczesać fryzurę danych kategoriach: fryzura ślubna z długich włosów (Bridal Hairstyle) plecionka i warkocze na długich włosach, fale wyciskane na mokro oraz fryzura wieczorowa. Z wielką radością informujemy, że Marta Kulczycka, uczennica bogatyńskiego „Górnika” została Mistrzem Polski w kategorii Junior Damski w konkurencji – fryzura wieczorowa.

Jest to wielki sukces młodej adeptki fachu fryzjerskiego, która zapowiada, że nie zamierza spocząć na laurach.

Źródło: ZSZ im. św. Barbary w Bogatyni

Luty 2019