Laureaci konkursu z wiedzy o polskim wojsku

17 kwiecień 2013

W piątek (12.04)  odbyła się XI edycja powiatowego konkursu wiedzy o "Wojsku Polskim i Miejscach  Pamięci Narodowej" szkół  ponadgimnazjalnych. Organizatorem konkursu był "Społeczny Komitet Ochrony Miejsc Pamięci Narodowej".

Honorowym Patronem i sponsorem głównej nagrody- wyjazdu do Parlamentu Europejskiego była Pani Europoseł Lidia Geringer de Oedenberg.

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich kolejny raz byli bezkonkurencyjni i zajęli kolejno następujące lokaty: Agnieszka Sikora z klasy II f zajęła I miejsce, Paweł Krzywonosiuk zajął II miejsce i to on będzie tym razem uczestnikiem wyjazdu do Parlamentu Europejskiego do Brukseli lub Strasburga, III miejsce zajął Filip Hnitecki z kl II d ubiegłoroczny zwycięzca konkursu. Opiekunem uczniów była Magdalena Siemaszko.

Źródło: LO im. Śniadeckich w Zgorzelcu

Luty 2019