105-lecie Publicznych Służb Zatrudnienia w Polsce
105-lecie Publicznych Służb Zatrudnienia w Polsce
Kategoria: Aktualności
6.02.2024
Godz: 11:43
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

Dnia 31 stycznia 2024 r. w Warszawie, w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN odbyła się konferencja z okazji 105-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia w Polsce.

W konferencji uczestniczyli Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Pani dr Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Wiceministra Pani Aleksandra Gajewska, Wiceminister oraz Pełnomocnik Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych Pan Łukasz Krasoń, Wiceministra Pani Katarzyna Nowakowska, Dyrektor Generalny Pan Liwiusz Laska oraz Dyrektor Departamentu Rynku Pracy Pani dr hab. Ewa Flaszyńska. 
W wydarzeniu tym uczestniczyła również Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu Pani Marta Idzik, która odebrała dyplom dla Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu w uznaniu za pełną zaangażowania pracę na rzecz osób bezrobotnych, poszukujących pracy i pracodawców oraz za wieloletnią działalność na rzecz promocji zatrudnienia i wspierania lokalnego rynku pracy.
MRPiPS wydało broszurę z okazji 105-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia, która dostępna jest na stronie ministerstwa pod linkiem:  https://www.gov.pl/web/rodzina/broszura-z-okazji-105-lecia-publicznych-sluzb-zatrudnienia

źródło: PUP w Zgorzelcu

Unia Europejska Banner