20-lecie Bogatyńskiego Stowarzyszenia „Amazonki”
20-lecie Bogatyńskiego Stowarzyszenia „Amazonki”
Kategoria: Aktualności
22.11.2022
Godz: 12:47
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov
Drukuj

W piątek 18 listopada 2022 r. w Bogatyńskim Ośrodku Kultury odbyły się obchody 20-lecia Bogatyńskiego Stowarzyszenia „Amazonki”.

W uroczystości udział wziął Etatowy Członek Zarządu Ireneusz Owsik, który złożył na ręce Pani Prezes Doroty Bojakowskiej bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny, a także Burmistrz Miasta Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz oraz zaproszeni goście.

Jubileusz był świetną okazją do podsumowania dotychczasowej działalności organizacji i pracy jej członków na rzecz drugiego człowieka.

Od 20 lat Bogatyńskie Amazonki aktywnie działają na rzecz lokalnej społeczności w zakresie profilaktyki chorób nowotworowych, edukacji, wparcia i aktywizacji. Jubileusz był okazją do wręczenia przez Prezes stowarzyszenia wyróżnień.

Bogatyńskim Amazonkom życzymy wytrwałości w jakże trudnej służbie pomocy kobietom po diagnozie raka piersi. Niech pomoc niesiona potrzebującym i propagowanie działań w zakresie profilaktyki chorób nowotworowych będzie spełnieniem i źródłem osobistej satysfakcji oraz stanowi poczucie dobrze pełnionej misji.                                       

Unia Europejska Banner