25-lecie działalności “Apostolstwa Trzeźwości”
25-lecie działalności “Apostolstwa Trzeźwości”
Kategoria: Aktualności
18.09.2023
Godz: 10:57
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

W sobotę (16.09.2023 r.) odbyły się uroczyste obchody z okazji 25-lecia działalności Stowarzyszenia „Apostolstwo Trzeźwości”. Uroczystość zgromadziła członków, darczyńców, przyjaciół i sympatyków organizacji. Był to niezwykle wzruszający dzień pełen inspirujących historii i podziękowań. Podczas jubileuszu prezes stowarzyszenia Leonarda Kochanowska, przedstawiła prezentację, ukazującą drogę, jaką Stowarzyszenie przeszło przez ostatnie 25 lat. Wizualna prezentacja zdjęć przypomniała o osiągniętych sukcesach oraz wyzwaniach. Nie zabrakło też wspomnień o osobach, które dzięki stowarzyszeniu pokonały uzależnienie i zmieniły swoje życie na lepsze. 

Jubileusz Stowarzyszenia Apostolstwo Trzeźwości był również doskonałą okazją do podziękowania wszystkim darczyńcom i wolontariuszom, którzy nie tylko finansowo wspierają organizację, ale także angażują się w jej codzienne działania. Bez ich wsparcia nie byłoby możliwe osiągnięcie tak wielu sukcesów.

Dzięki dotychczasowym osiągnięciom i zaangażowaniu swoich członków, Stowarzyszenie Apostolstwo Trzeźwości ma nadzieję na kolejne lata skutecznego wspomagania i wsparcia osób uzależnionych.

Wśród zaroszonych gości był także Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz oraz Członek Zarządu Powiatu Krystyna Radzięta, Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na kolejnych 25 lat!

Unia Europejska Banner