50-lecie Orkiestry Reprezentacyjnej Elektrowni Turów
4.07.2022
Godz: 12:44
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska

W sobotę 2 lipca br. Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński wziął udział w uroczystych obchodach Jubileuszu 50-cio lecia Orkiestry Reprezentacyjnej Elektrowni Turów. Uroczystości rozpoczął przemarsz orkiestr ulicami Bogatyni.

W Bogatyńskim Ośrodku Kultury obok Jubilatki wystąpiły też zaprzyjaźnione orkiestry:

• Orkiestra Dęta KWB Turów
  • Zakładowa Orkiestra Górnicza KWB Bełchatów
  • Przemkowska Orkiestra Dęta

Po występach indywidualnych jubileusz uświetnił koncert finałowy w wykonaniu połączonych orkiestr.

Orkiestrze Reprezentacyjnej Elektrowni Turów składamy serdeczne gratulacje za dotychczasową działalność oraz podziękowania dla wszystkich obecnych i byłych członków Orkiestry za Wasze zaangażowanie, pasję i profesjonalizm.

W uroczystości uczestniczyli także: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki Marzena Machałek, Prezes Zarządu PGE GiEK S.A. Andrzej Legeżyński, Dyrektor Oddziału Elektrownia Turów Oktawian Leśniewski, a także Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz.

Unia Europejska Banner