INFORMACJA WYDZIAŁU KOMUNIKACJI – ograniczenie w obsłudze interesantów
INFORMACJA WYDZIAŁU KOMUNIKACJI – ograniczenie w obsłudze interesantów
Kategoria: Aktualności
7.04.2021
Godz: 13:16
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

INFORMACJA WYDZIAŁU KOMUNIKACJI – ograniczenie w obsłudze interesantów:

W związku z sytuacją epidemiczną, informujemy, że w okresie od dnia 7 kwietnia 2021r. do dnia 16 kwietnia 2021 zastosowane zostaną ograniczenia w obsłudze interesantów Wydziału Komunikacji. Będą one polegały na tymczasowym wstrzymaniu rejestracji pojazdów za wyjątkiem:

  • rejestracji pojazdów sprowadzonych z  obszaru państw członkowskich Unii Europejskiej
  • rejestracji nowych pojazdów zakupionych w salonie

  • Osoby planujące w tym terminie wizytę w  celu  przerejestrowania pojazdu  używanego, zakupionego na terenie kraju, prosimy o  zaplanowanie tych czynności w dalszym terminie tj. od dnia 19 kwietnia 2021 r., przy czym należy pamiętać o obowiązku złożenia zawiadomienia o nabyciu (lub zbyciu) pojazdu w terminie 30 dni od dnia  nabycia (zbycia), których to czynności można dokonać bezpośrednio w Wydziale Komunikacji,  bądź w Biurze Obsługi Interesanta, ale także za pośrednictwem platformy e-puap (adres skrytki: /98sko76fh1/SkrytkaESP), bądź poczty
  • Uprzejmie informujemy, że obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji odbywa się w godzinach od 7.30 do 14.30, wyłącznie po telefonicznej rezerwacji terminu wizyty w urzędzie. Ustalenie terminu wizyty nie dotyczy spraw: zgłoszenia nabycia/zbycia pojazdu, odbioru stałego dowodu rejestracyjnego, zgłoszenia zbycia pojazdu, dokonania adnotacji urzędowej w dowodzie rejestracyjnym (np. HAK, GAZ-LPG)
  • Godziny przyjmowania interesantów: poniedziałek – piątek godz. 7:30 – 14:30

Strona WYDZIAŁ KOMUNIKACJI (kliknij)

Unia Europejska Banner