Ankieta dotycząca mobilności mieszkańców ZIT ZOF
Godz: 08:15
Redaktor: BP BP

Drodzy Mieszkańcy,

Jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentu pn. „Strategia Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Zachodniego Obszaru Integracji “.

Jednym z elementów ww. dokumentu jest analiza dotycząca potrzeb związanych z mobilnością naszych mieszkańców. Dlatego zależy nam na pozyskaniu bezpośrednio od Państwa, informacji zawartych w ankiecie, dotyczących transportu.

Wnioski z przeprowadzonych ankiet mają służyć poznaniu Państwa oczekiwań i zachowań komunikacyjnych oraz wypracowaniu rozwiązań, które poprawią mobilność mieszkańców całego Naszego Obszaru Integracji.

Opracowanie elementów mobilności do strategii ZIT pozwoli lepiej:
– wykorzystywać istniejącą infrastrukturę w miastach, gminach,
– planować rozwój transportu (w tym transportu zbiorowego, rowerowego),
– koordynować inwestycje.

Każdy z nas może aktywnie uczestniczyć w tworzeniu aktualizowanego dokumentu, dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym mobilności miejskiej.

Ankietę można wypełniać do dnia 24 kwietnia 2024 r.

Twój głos ma znaczenie.

Link do ankiety:

BADANIE DOTYCZĄCE MOBILNOŚCI W ZOI (google.com)

źródło: ZIT ZOF

Unia Europejska Banner