Better Together – Razem Raźniej
Better Together – Razem Raźniej
Kategoria: Aktualności
21.04.2021
Godz: 14:42
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

Cztery licealistki z Europejskiego Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu stworzyły własny projekt społeczny „Better Together – Razem Raźniej” w ramach Zwolnieni z Teorii ( zwolnienizteorii.pl ).

Fundacja ta organizuje praktyczną, ogólnopolską Olimpiadę Zwolnieni z Teorii, w ramach której uczniowie sami organizują projekty społeczne. Podczas realizacji własnej inicjatywy uczestników prowadzi innowacyjna platforma edukacyjna. Dzięki niej wiedzą jak działać i uczą się zarządzania projektem w profesjonalny sposób. Po ukończeniu projektu, dziewczyny otrzymają certyfikaty z zarządzania projektami, które przydadzą im się w przyszłości.

Młode dziewczyny z ELO chcą uświadomić uczniów, licealistów i studentów z całej Polski jak ważna jest praca w grupie i bycie sobą. Przez konta w mediach społecznościowych przekazują treści projektu i zachęcają młodych ludzi do współpracy z innymi podczas różnych aktywności. Licealistki tworzą m.in. infografiki, które przekazują tematy takie jak np. odpowiedzialność, technika pomadoro, zaufanie, pasje, akceptacja siebie. Ich projekt społeczny współpracuje między innymi z Fundacją TDJ z Katowic (https://tdj.pl/fundacja/) oraz innym projektem społecznym – #TOgether ( https://www.facebook.com/TOgether.zzt/ ).

Aby projekt mógł się rozwijać, zachęcamy do śledzenia fan page projektu – https://www.facebook.com/Better-Together-Razem-Ra%C5%BAniej-106291791361168/

Do ukończenia projektu dziewczyny potrzebują minimum 6 tysięcy (!) odbiorców projektu, dlatego zachęcamy do śledzenia ich postów.

Unia Europejska Banner
X