Dni Nowej Szansy za nami
Dni Nowej Szansy za nami
Kategoria: Aktualności
21.08.2023
Godz: 14:43
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

W sobotę 19 sierpnia 2023 r. na Bulwarze Greckim w Zgorzelcu rozpoczął się dwudniowy event rodzinny Dni Nowej Szansy, organizowany przez Teen Challenge – Coffee House Zgorzelec. Głównym celem wydarzenia było pokazanie, iż pomaganie osobom w trudnej sytuacji może być pełne pozytywnej energii. Impreza rozpoczęła się o godzinie 15:00. Na uczestników czekało wiele atrakcji m.in.  zabaw dla najmłodszych – dmuchane zamki, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami i wiele innych.

Przez cały czas trwania eventu odbyło się wiele inspirujących koncertów i prelekcji, które stanowiły istotną część wydarzenia. Koncerty były nie tylko doskonałą rozrywką, ale również pełne emocji i przekazu.

W wydarzeniu udział wzięli także pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński oraz Członek Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego Krystyna Radzięta.

Fundacja Teen Challenge jest organizacją non-profit, która zajmuje się pomocą osobom zmagającym się z różnymi formami uzależnień, takimi jak narkotyki, alkohol czy inne substancje psychoaktywne. Celem fundacji jest zapewnienie wsparcia, terapii i narzędzi niezbędnych do pokonania uzależnień oraz odbudowy życia.

Unia Europejska Banner