Dzień Działkowca w ROD “Nysa” w Zgorzelcu
Dzień Działkowca w ROD “Nysa” w Zgorzelcu
Kategoria: Aktualności
11.09.2023
Godz: 12:03
Redaktor: BP BP
Drukuj

Uroczystość Dnia Działkowca to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu działkowca. To czas, kiedy społeczność ogrodników gromadzi się, aby celebrować swoją wspólną pasję do uprawy roślin i jednocześnie promować zdrowy styl życia na świeżym powietrzu.

Z tej okazji w sobotę 9 września br. odbyła się uroczystość z okazji “Dnia Działkowca” w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym “Nysa” w Zgorzelcu.

Na zaproszenie Prezesa ROD “NYSA” Józefa Bartkowicza, udział w wydarzeniu wzięli: Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz, Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz, którzy w przemówieniach życzyli wszystkim pasjonatom ogrodnictwa sukcesów i wspaniałych osiągnięć.

W trakcie uroczystości zostały przekazane listy gratulacyjne oraz nagrody dla najbardziej zasłużonych działkowców. Była to okazja do uhonorowania tych, którzy wyróżnili się poświęceniem czasu i wysiłku na rzecz ogrodu i ogólnego dobra społeczności działkowej.

Po części oficjalnej, nastąpił czas na rozrywkę. Zorganizowano liczne zabawy i konkursy, które miały na celu zintegrowanie działkowców oraz dostarczenie im rozrywki. Był to czas na rozmowy, dzielenie się doświadczeniami ogrodniczymi oraz budowanie więzi między członkami społeczności ogrodowej ROD “NYSA” w Zgorzelcu.

Unia Europejska Banner