Dzień otwarty szkoły w “Emilce”
21.03.2024
Godz: 15:25
Redaktor: BP BP

Tradycyjnie już w pierwszy dzień wiosny w zgorzeleckiej „Emilce” odbyły się Dni Otwarte Szkoły. Przez kilka godzin absolwenci klas ósmych mieli okazję do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz specyfiką  wybranego zawodu- w technikum lub szkole branżowej na kierunkach:

• hotelarz
  • ekonom
  • reklama
  • logistyk
  • mechanik
  • architektura
  • gastronom
  • budowlanka

Na przyszłych kolegów i koleżanki czekało też sporo atrakcji przygotowanych przez uczniów i nauczycieli. Dodatkowo ósmoklasiści mieli możliwość poznania lokalnych pracodawców, którzy na co dzień współpracują z Zespołem Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu.

Tego dnia szkołę odwiedził także Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński wraz z wicestarostą Mirosławem Fiedorowiczem i Przewodniczącą Rady Powiatu Małgorzatą Sokołowską. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny będzie dla naszych przyszłych uczniów równie atrakcyjny i ciekawy jak tegoroczny Dzień Otwarty.

Unia Europejska Banner